بازی Ghost of Tsushim حالت سینمایی سیاه و سفید خواهد داشت

بازی Ghost of Tsushim حالت سینمایی سیاه و سفید خواهد داشت 

شرکت سونی و استودیو ساکرپانچ بزودی بازی Ghost of Tsushima را برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهند کرد؛ عنوانی که تاکنون اطلاعات بسیاری پیرامون آن بدست آوردیم.

بنابرگزارش بازی رایانه به نقل از VG247، حالت سیاه و سفید یکی از مودهایی بوده که استودیو ساکرپانچ به احترام فیلم ساز بزرگ آکیرا کروسوا (Akira Kurosawa) برای این بازی در نظر گرفته است.

این حالت جلوه سینما سامورایی را به بازی مذکور می‌بخشد که برای علاقمندان فیلم‌های Akira Kurosawa می‌تواند گیم پلی این عنوان را جذاب سازد. البته استودیو ساکرپانچ از آثار این فیلم ساز بزرگ ژاپنی هم بهره گرفته و در این بین به پاس داشت چنین شخصیت بزرگی تصمیم گرفت تا حالت سیاه و سفید یا همان black-and-white را در نظر گیرد.

تجربه سینمایی گیم پلی بازی Ghost of Tsushima

بازی Ghost of Tsushima

از جمله فیلم‌هایی که بازی گوست آو تسوشیما به الگوبرداری آن پرداخت باید به Yojimbo و The 47 Ronin اثر همین کارگردان خلاق سینما سامورایی ژاپن اشاره کرد. افزوده شدن این حالت تجربه گیم پلی بازی مذکور را بسیار جذاب خواهد کرد و همین امر موجب خواهد شد تا با یک عنوان هیجان انگیز رو به رو باشیم.

پیشتر استودیو ساکرپانچ تریلر جدیدی از بازی Ghost of Tsushima را که بیش از 18 دقیقه بوده منتشر کرده است. عنوان مورد انتظار گوست آو تسوشیما در نیمه دوم جولای سال جاری به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.