آیا چیلیوری برای همیشه تعطیل شده است؟

آیا چیلیوری برای همیشه تعطیل شده است؟چندی پیش بود که چیلیوری مجموعه‌ی ریحون را در خود ادغام کرد و از بلندپروازی‌های خود گفت. اما اکنون به نظر می‌رسد چیلیوری به انتهای فعالیت خود رسیده است.

 اگر هم‌اکنون اپلیکیشن چیلیوری را بررسی کنید متوجه خواهید شد که هیچ رستورانی در شهرهای مختلف به نمایش در نخواهد آمد. همچنین سایت چیلیوری نیز از دسترس عموم خارج شده و پیغامی مبنی بر بروزرسانی سایت به نمایش در می‌آید.

شنیده‌های شهرسخت‌افزار حاکی از آن است که چیلیوری پایان کار خود را به کارمندانش اعلام کرده است و مدیران آن در صدد اعلام رسمی پایان فعالیت این شرکت هستند. اخبار غیررسمی از این حکایت می‌کنند که تعداد زیادی از کارکنان چیلیوری دستمزد ماه‌های اخیر خود را نیز دریافت نکرده‌اند.

این در حالی است که اخیراً چیلیوری با ادغام شرکت ریحون قصد داشت به رقابت جدی‌تر با اسنپ‌فود بپردازد؛ اما اکنون به نظر می‌رسد موج تعدیل نیروها و تعطیلی کسب‌وکارهای نوین، این‌بار به هولدینگ نوین ایرانیان و شرکت چیلیوری رسیده است.

دسته‌بندی‌های جدید فعالیت چیلیوری که در کنفرانس خبری ادغام این شرکت و «ریحون» اعلام شد

چیلیوری شرکتی فعال در زمینه سفارش آنلاین غذا در 22 شهر بزرگ کشور مثل تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، گرگان، کرج و... است که با بیش از سه هزار رستوران نیز همکاری دارد. شهرسخت‌افزار در تلاش است تا آخرین اخبار را در زمینه تعطیل شدن چیلیوری از روابط عمومی این شرکت اخذ کند. همچنین در صورت اعلام بیانیه رسمی این شرکت، شما مخاطبان گرامی را در جریان آخرین اتفاقات قرار خواهیم داد.

پایان فعالیت چیلیوری به طور رسمی اعلام شد

متأسفانه همان‌طور که دیشب اعلام کردیم، شرکت چیلیوری به دلیل مشکلات متعدد تصمیم گرفته است تا به فعالیت خود در بازار رقابت سفارش غذای آنلاین پایان بدهد. در همین راستا مدیر عامل شرکت چیلیوری، علی رضا صادقیان رشته توئیت‌هایی را در راستای اعلام پایان فعالیت این مجموعه در حساب کاربری شخصی خود ارسال کرده است. متن توئیت‌های علی رضا صادقیان در خصوص پایان فعالیت برند چیلیوری:

قطعا شخص من بدون اشتباه نبودم و مسئولیت این شکست را به عنوان مدیرعامل می پذیرم. چیلیوری برای من درسهای بسیار بزرگی داشت که قطعا در آینده چراغ راه موفقیت خواهد بود. چیلیوری با همه خوبیها و بدیهایش، با همه خاطراتش، با همه زحماتی که صدها نفر طی 4.5 سال برایش کشیده بودند به پایان رسید. از همه همکارانی که طی این سالها، خصوصا در سال 98 و در اوج سختیها برای چیلیوری زحمت کشیدند سپاسگزارم.

این روزهای ویروس کرونا کسب و کارهای کوچک و استارتاپ‌های کشور را به طور جدی تحت تاثیر قرار داده است و اکثر آن‌ها را تا مرز ورشکستگی پیش برده است. چندی پیش شرکت علی بابا به دلیل لغو شدن تورهای مسافرتی و بلیط‌های هواپیما به دلیل گسترش ویروس کرونا با ضرر مالی شدیدی مواجه شد و در همین راستا تصمیم به تعدیل نیرو گرفت.

البته به نظر می‌رسد که مشکل شرکت چیلیوری بیشتر جنبه مدیریتی داشته و گسترش ویروس کرونا نقش تیر خلاص را برای این مجموعه داشته است. در نهایت تیم چیلیوری بیانیه رسمی را در خصوص پایان رسمی فعالیت خود منتشر کرده که در عکس زیر قابل مشاهده است.