بیل گیتس در صدر شایعات دنیا قرار گرفت

بیل گیتس در صدر شایعات دنیا قرار گرفتاطلاعات کامل از شایعات مربوط به بیل گیتس

طبق گزارش‌های به دست آمده، بیش از 16000 پست در صفحات فیسبوک به شایعات این چنینی ارتباط دارد. این پست‌ها توانسته‌اند تا سرجمع بیش از 900000 نظر را به خود اختصاص دهند و ذهن افراد زیادی را به خود درگیر کنند. این در حالی است که ویدیو‌های منتشر شده در سرویس اینترنتی یوتیوب تا به حال بیش از پنج میلیون دفعه دیده شده‌اند. بر اساس تحقیقات و تحلیل‌های صورت گرفته، این قبیل شایعات بیشترین دفعات انتشار را در فضای مجازی داشته‌اند. شایعات درباره اقدامات شرورانه بیل گیتس در حالی قوت می‌گیرند که وی تا به حال بیش از 250 میلیون دلار را برای کمک به نابودی ویروس کرونا خرج کرده است.

بیل گیتس در صدر شایعات دنیا قرار گرفت

او همچنین ترامپ را به دلیل عدم مسئولیت‌پذیری مناسب در شرایط ضروری مورد انتقاد قرار داده و اقدام دونالد ترامپ در جهت عدم همایت از سازمان جهانی سلامت را سرکوب کرده است. گفتنی است که علت اصلی شیوع این شایعات صحبت‌های بیل گیتس در 5 سال گذشته شناخته می‌شود.

وی چند سال پیش با برگزاری یک کنفرانس عمومی اظهار داشت که بزرگترین خطر برای دنیای امروزی شیوع یک ویروس همه‌گیر است چرا که دنیا به هیچ وجه برای چنین شرایطی آماده نیست. او همچنین در این کنفرانس از دولت‌های مختلف درخواست کرد تا از آن روز به افزایش قدرت درمانی خود اقدام کرده و خود را آماده کنند. برخی از شایعه کنندگان دنیای مجازی بر این باورند که بیل گیتس از پیش به چنین مسئله‌ای آگاه بوده و یا سعی داشته تا با ساخت ویروس کرونا حرف خود را به دنیا ثابت کند.