بازی Ghost of Tsushim حالت سینمایی سیاه و سفید خواهد داشت

بازی Ghost of Tsushim حالت سینمایی سیاه و سفید خواهد داشت . یکی از قابلیتهای بسیار جذاب موجود در Ghost of Tsushim که برای بسیاری از گیمرها جذاب خواهد بود، اضافه شدن حالت سینمایی سیاه و سفید است که به گیمر امکان تغییر زیان بازی به ژاپنی را نیز میدهد.بازی Ghost of Tsushima قرار است به صورت انحصاری برای کنسول PS4 در تاریخ 17 ژولای وارد بازار کند.

خرید پلتفرم Giphy توسط فیسبوک

فیسبوک پلتفرم Giphy را با پرداخت 400 میلیون دلار خریداری خواهد کردبر اساس اطلاعات منتشر شده، شرکت فیسبوک در حال خرید وبسایت تولید و به اشتراکگذاری Giphy است. طبق این گزارشها قیمت در نظر گرفته شده برای خرید این سرویس اینترنتی 400 میلیون دلار مشخص شده است. فیسبوک سعی دارد با اضافه کردن این سرویس به پلتفرمهای خود، استفاده از قابلیت GIF را در شبکههای اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام گستردهتر کند.

حذف نظرات منفی در اینستاگرام

حذف نظرات منفی در اینستاگرامعلاوه بر قابلیت پین کردن نظرات مثبت، اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی برای حذف تعداد زیادی از نظرات به صورت دسته جمعی است. تاکنون، بازخورد اولیه از قابلیتهای جدید نشان میدهد که این ویژگی میتواند به افراد کمک کند تا محیط مثبتی را در حساب خود ایجاد کنند، به خصوص اگر دنبالکنندگان زیادی داشته باشند.

کرونا به صنعت گوشیهای هوشمند چقدر آسیب زد؟

کرونا به صنعت گوشیهای هوشمند چقدر آسیب زد؟/ سقوط بیسابقه معاملات گوشی به پایینترین سطح 7سال اخیربه دنبال آسیبهای مختلفی که ویروس کرونا به سراسر جهان وارد کرده، میزان نقل و انتقالات گوشیهای هوشمند نیز در سه ماهه نخست سال با نزدیک به 12درصد کاهش نسبت به سال گذشته، به پایینترین حد خود از سال 2013 کاهش یافت.

رکورد سریعترین دوربین دنیا شکسته شد

رکورد سریعترین دوربین دنیا شکسته شدگروهی از محققان انستیتو فناوری کالیفرنیا ادعا می کنند سریع ترین دوربین جهان را ساخته اند که می تواند در هر ثانیه 70 هزار میلیارد فریم ثبت کند.می توان از این دوربین برای ثبت همجوشی هسته ای، فروپاشی مولکولی رادیواکتیو یا رویدادهای فضایی که در فاصله چند سال نوری اتفاق می افتند، استفاده کرد.

حضور "آهن" در جو یک سیاره فراخورشیدی

حضور "آهن" در جو یک سیاره فراخورشیدیگروهی از پژوهشگران بینالمللی طی مطالعهای به رهبری ستارهشناسان "دانشگاه آمستردام" (University of Amsterdam) برای نخستین بار موفق به اثبات حضور آهن در جو یک سیاره فراخورشیدی شدهاند.با دمای سطح 7 هزار و 800 درجه فارنهایت (4 هزار و 300 درجه سانتیگراد) این سیاره داغترین سیاره فراخورشیدی است که تاکنون دانشمندان کشف کردهاند.سیاره مذکور بزرگتر از سیاره مشتری است.

کارمندان توئیتر برای همیشه دورکار شدند

کارمندان توئیتر برای همیشه دورکار شدندتوئیتر اعلام کرده تعداد زیادی از کارمندان این شرکت می توانند حتی پس از پایان یافتن همه گیری ویروس کرونا و به طور دائم دورکاری کنند. توئیتر تصمیم بازگشت کارمندان به دفاتر کاری را به عهده خود آنها گذاشته است/تسنیم

داج چارجر هلکت واید بادی 2020

داج چارجر هلکت واید بادی 2020/ سدان 707 اسب بخاری از نسل هفتم یک خانواده اصیل!در آزمایش ها؛ هلکت طی 3.6 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت رسیده و بیشینه سرعت نیز برابر با 315 کیلومتر برساعت است. این آمار برای یک خودروی 2080 کیلوگرمی کاملا مناسب به نظر می رسد.