کرونا به صنعت گوشیهای هوشمند چقدر آسیب زد؟

کرونا به صنعت گوشیهای هوشمند چقدر آسیب زد؟/ سقوط بیسابقه معاملات گوشی به پایینترین سطح 7سال اخیربه دنبال آسیبهای مختلفی که ویروس کرونا به سراسر جهان وارد کرده، میزان نقل و انتقالات گوشیهای هوشمند نیز در سه ماهه نخست سال با نزدیک به 12درصد کاهش نسبت به سال گذشته، به پایینترین حد خود از سال 2013 کاهش یافت.

حضور "آهن" در جو یک سیاره فراخورشیدی

حضور "آهن" در جو یک سیاره فراخورشیدیگروهی از پژوهشگران بینالمللی طی مطالعهای به رهبری ستارهشناسان "دانشگاه آمستردام" (University of Amsterdam) برای نخستین بار موفق به اثبات حضور آهن در جو یک سیاره فراخورشیدی شدهاند.با دمای سطح 7 هزار و 800 درجه فارنهایت (4 هزار و 300 درجه سانتیگراد) این سیاره داغترین سیاره فراخورشیدی است که تاکنون دانشمندان کشف کردهاند.سیاره مذکور بزرگتر از سیاره مشتری است.

کارمندان توئیتر برای همیشه دورکار شدند

کارمندان توئیتر برای همیشه دورکار شدندتوئیتر اعلام کرده تعداد زیادی از کارمندان این شرکت می توانند حتی پس از پایان یافتن همه گیری ویروس کرونا و به طور دائم دورکاری کنند. توئیتر تصمیم بازگشت کارمندان به دفاتر کاری را به عهده خود آنها گذاشته است/تسنیم

داج چارجر هلکت واید بادی 2020

داج چارجر هلکت واید بادی 2020/ سدان 707 اسب بخاری از نسل هفتم یک خانواده اصیل!در آزمایش ها؛ هلکت طی 3.6 ثانیه از حالت توقف به سرعت 96 کیلومتر برساعت رسیده و بیشینه سرعت نیز برابر با 315 کیلومتر برساعت است. این آمار برای یک خودروی 2080 کیلوگرمی کاملا مناسب به نظر می رسد.

قابلیت اسکن دست نوشته در گوگل لنز

قابلیت اسکن دست نوشته در کامپیوتر به گوگل لنز اضافه شدبرای استفاده از قابلیت مورد بحث به آخرین نسخه گوگل کروم و همچنین اپلیکیشن گوگل لنز برای اندروید و یا اپ گوگل برای iOS نیاز است. علاوه بر این باید در گوشی و کامپیوتر به اکانت گوگل یکسان لاگین کرده باشید.

شرکت اوبر 3 میلیارد دلار ضرر کرد

شرکت اوبر در سال 2020 بیش از 3 میلیارد دلار ضرر کردطبق اطلاعات به دست آمده، شرکت اوبر در سه ماه آغازین سال 2020 بیش از 2.9 میلیارد دلار ضرر کرده است.علت چنین شکستی، آسیبپذیری سرویس تاکسیرانی اینترنتی در مقابل شیوع ویروس کرونا بود.با وجود تمامی ضررهای تحمیل شده، به نظر میآید شرکت اوبر قصد دارد تمرکز خود را بر روی سرویس غذا رسان خود قرار دهد تا به این صورت از موج صورت گرفته در افزایش تقاضای کاربران برای سفارش غذا استفاده کند.

تشخیص ماسک صورت افراد با هوش مصنوعی

فرانسه برای تشخیص اینکه چه تعداد از افراد در وسایل حمل و نقل عمومی ماسک میزنند ، از هوش مصنوعی استفاده می کند. این اطلاعات از طریق دوربین های نصب شده در این وسایل جمع آوری می شود. ماسک زدن در فرانسه در وسایل حمل و نقل عمومی اجباری است و افرادی که ما ...

کمک 10 میلیون دلاری اپل به شرکت سازنده کیتهای آزمایش کرونا

کمک 10 میلیون دلاری اپل به شرکت سازنده کیتهای آزمایش کرونااپل میگوید کمک مالی این شرکت به کمپانی COPAN کمک میکند تا تولید کیتهای آزمایش کرونا به طور قابل توجهی افزایش یابد؛ به طوری که میزان تولید از چند هزار کیت در هفته، به چند میلیون کیت تا اوایل ماه ژوئیه خواهد رسید.اپل همچنین به شرکت COPAN برای تأمین و طراحی تجهیزات برای کارخانه جدید این شرکت در کالیفرنیا کمک خواهد کرد.

تخفیف فوقالعاده استون مارتین BB11

تخفیف فوقالعاده استون مارتین BB11هنگامی که برای اولین بار استون مارتین DB11 تولید شد، بسیاری گفتند که این همان خودرویی است که میتواند پتانسیل قدرت بالای شرکت سازنده آن را به ما نشان دهد. اما علاوه بر این، یک مسئله دیگر نیز گفته شده بود، باید یک دلیل قانع کننده برای خرید چنین خودرویی وجود داشته باشد.هم اکنون، خریداران مدل 2020 استون مارتین DB11 به طور متوسط 182,435 دلار پرداخت میکنند. بر اساس آمار به دست آمده، این یک تخفیف 19,385 دلاری از قیمت 201,820 دلاری این خودرو است.