رکورد بهترین باتری تلفن همراه

گواهی باتری 6000 میلیآمپرساعتی به نام شرکت ریلمی ثبت شدشرکت چینی ریلمی که سابقهی تولید باتری 5،000 میلیآمپرساعتی را در کارنامه دارد، اخیرا گواهینامهی تولید باتری 6،000 میلیآمپرساعتی را به نام خود ثبت کرده است.

برنامه سامسونگ برای ساخت سه گوشی تاشو جدید

برنامه سامسونگ برای ساخت سه گوشی تاشو جدیدبه تازگی یکی از وب سایتهای فاش کننده اطلاعات مربوط به گوشیهای هوشمند اعلام کرده است که شرکت سامسونگ در حال کار روی سه تلفن همراه تاشو جدید است. طبق اعلام این وب سایت یکی از گوشی بعدی سامسونگ Fold e نام خواهد داشت و این شرکت قصد دارد آن را با قیمتی در حدود 1100 دلار وارد بازار کند؛ همچنین این وب سایت اعلام کرده است که دو تا از گوشیهای بعدی شرکت سامسونگ از نمایشگر پلاستیکی و یکی از این گوشیها از نمایش UTG بهره خواهد برد.

قابلیت اسکن دست نوشته در گوگل لنز

قابلیت اسکن دست نوشته در کامپیوتر به گوگل لنز اضافه شدبرای استفاده از قابلیت مورد بحث به آخرین نسخه گوگل کروم و همچنین اپلیکیشن گوگل لنز برای اندروید و یا اپ گوگل برای iOS نیاز است. علاوه بر این باید در گوشی و کامپیوتر به اکانت گوگل یکسان لاگین کرده باشید.

️ یک میلیون سایت وردپرسی در معرض هک شدن!

️ یک میلیون سایت وردپرسی در معرض هک شدن!طبق گزارش تیم تخصصی wordfance (مالک افزونه امنیتی قدرتمند Wordfence) ارائه کرده است افزونه WordPress Elementor Pro در نسخه های قبل از 2٫9٫4 آسیب پذیری های بحرانی در کدهای خود دارد که وردپرس را در معرض هک شدن قر ...

شرکت اوبر 3 میلیارد دلار ضرر کرد

شرکت اوبر در سال 2020 بیش از 3 میلیارد دلار ضرر کردطبق اطلاعات به دست آمده، شرکت اوبر در سه ماه آغازین سال 2020 بیش از 2.9 میلیارد دلار ضرر کرده است.علت چنین شکستی، آسیبپذیری سرویس تاکسیرانی اینترنتی در مقابل شیوع ویروس کرونا بود.با وجود تمامی ضررهای تحمیل شده، به نظر میآید شرکت اوبر قصد دارد تمرکز خود را بر روی سرویس غذا رسان خود قرار دهد تا به این صورت از موج صورت گرفته در افزایش تقاضای کاربران برای سفارش غذا استفاده کند.

تشخیص ماسک صورت افراد با هوش مصنوعی

فرانسه برای تشخیص اینکه چه تعداد از افراد در وسایل حمل و نقل عمومی ماسک میزنند ، از هوش مصنوعی استفاده می کند. این اطلاعات از طریق دوربین های نصب شده در این وسایل جمع آوری می شود. ماسک زدن در فرانسه در وسایل حمل و نقل عمومی اجباری است و افرادی که ما ...

کمک 10 میلیون دلاری اپل به شرکت سازنده کیتهای آزمایش کرونا

کمک 10 میلیون دلاری اپل به شرکت سازنده کیتهای آزمایش کرونااپل میگوید کمک مالی این شرکت به کمپانی COPAN کمک میکند تا تولید کیتهای آزمایش کرونا به طور قابل توجهی افزایش یابد؛ به طوری که میزان تولید از چند هزار کیت در هفته، به چند میلیون کیت تا اوایل ماه ژوئیه خواهد رسید.اپل همچنین به شرکت COPAN برای تأمین و طراحی تجهیزات برای کارخانه جدید این شرکت در کالیفرنیا کمک خواهد کرد.

دوربین سلفی آیفون 11

دوربین سلفی آیفون 11 در جدول DxOMark پائینتر از گلکسی نوت 9 قرار گرفتسایت DxOMark پس از بررسی دوربین سلفی آیفون 11 امتیاز کلی 91 را به آن داده است.به این ترتیب این گوشی نتوانست بین ده گوشی برتر جایگاهی کسب کند و با قرار گرفتن در رتبه سیزدهم، بالاتر از هواوی P30 پرو و پائین تر از گلکسی نوت 9 قرار گرفت.بر اساس آزمایشهای سایت DxOMark، عملکرد دوربین سلفی آیفون 11 شباهت زیادی به دوربین سلفی آیفون 11 پرو و مدل پرو مکس دارد ولی تفاوتهایی هم وجود دارند که نمیتوان از آنها چشم پوشی کرد.

تخفیف فوقالعاده استون مارتین BB11

تخفیف فوقالعاده استون مارتین BB11هنگامی که برای اولین بار استون مارتین DB11 تولید شد، بسیاری گفتند که این همان خودرویی است که میتواند پتانسیل قدرت بالای شرکت سازنده آن را به ما نشان دهد. اما علاوه بر این، یک مسئله دیگر نیز گفته شده بود، باید یک دلیل قانع کننده برای خرید چنین خودرویی وجود داشته باشد.هم اکنون، خریداران مدل 2020 استون مارتین DB11 به طور متوسط 182,435 دلار پرداخت میکنند. بر اساس آمار به دست آمده، این یک تخفیف 19,385 دلاری از قیمت 201,820 دلاری این خودرو است.