تاریخ احتمالی عرضه بازی Assassin's Creed Valhalla مشخص شد

تاریخ احتمالی عرضه بازی Assassin's Creed Valhalla مشخص شد به تازگی یکی از خرده فروشان عناوین رایانهای فهرستی از زمان عرضه و فروش برخی از عناوین رایانهای منتشر کرده است که در میان آنها نام بازی Assassin's Creed Valhalla نیز به چشم میخورد. بر اساس فهرستی که این خرده فروش منتشر کرده، بازی Assassin's Creed Valhalla احتمالا در 16 اکتبر سال جاری عرضه خواهد شد.

صندلی کرونایی هواپیما طراحی شد

صندلی کرونایی هواپیما طراحی شدشرکت طراحی «ایو اینتر یورز» طرحی ارائه کرد که در صورت ادامه شیوع کرونا بتوان بدون نقض فاصلهگذاری اجتماعی با هواپیما مسافرت کرد.به عقیده صاحبان این ایده یکی از مشکلات استفاده از هواپیما در دوره شیوع کرونا نشستن مسافران در ...

برگزاری اولین سری مسابقات قهرمانی جهانی Call of Duty Mobile️

️ برگزاری اولین سری مسابقات قهرمانی جهانی Call of Duty Mobile️ اکتیویژن به دنبال برگزاری اولین سری از مسابقات قهرمانی جهانی Call of Duty Mobile با همکاری واحد اکسپریای سونی است. تمام بازیکنان و کاربران این عنوان از سرتاسر جهان میتوانند در این مسابقات شرکت کنند. اولین مرحله از این تورنمنت قرار است در آخر هفتههای 30 آپریل (11 اردیبهشت) تا 24 می (4 خرداد) برگزار شود.

قابلیت جدید تماس گروهی واتس آپ

بروزرسانی جدید واتس اپ با قابلیت پشتیبانی از تماس تصویری و صوتی گروهی تا حداکثر 8 نفر منتشر شده است.توجه داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت ، تمامی اکانت های حاضر در تماس باید از آخرین نسخه این برنامه استفاده کنند.

توسعه بازی Assassin’s Creed Valhalla

️ توسعه بازی Assassin’s Creed Valhalla دو سال و نیم به طول انجامیده استبرخی از مخاطبان انتظار داشتند که عنوان جدید یوبیسافت دارای بخش چندنفره یا همان مولتیپلیر باشد که متاسفانه این کمپانی رسما اعلام کرد بازی تنها دارای بخش «تکنفره» خواهد بود.طبق گزارش Gamingbolt، یوبیسافت تایید کرده که Assassin’s Creed Valhalla یک تجربه تکنفره است؛ گرچه به این نکته هم اشاره شد که بازی «مولفههای آنلاین» بسیاری خواهد داشت. یکی از اعضای یوبیسافت طی مصاحبه خود با یورو گیمر گفته:منبع:ویجیاتو

نسخه بعدی مجموعه Battlefield برای نسل آینده کنسولها عرضه خواهد شد

نسخه بعدی مجموعه Battlefield برای نسل آینده کنسولها عرضه خواهد شد به تازگی یکی از توسعه دهندگان مجموعه Battlefield اعلام کرده است که نسخه بعدی این بازی قرار است در سال 2021 و برای نسل آینده کنسولهای بازی وارد بازار شود.این خبر توسط توسعه دهنده DICE در ...

اپل و گوگل اولین دسترسی به API سیستم ردیابی کرونا را ارائه کردند

️اپل و گوگل اولین دسترسی به API سیستم ردیابی کرونا را ارائه کردندهمانطور که پیشبینی میشد، اپل و گوگل از برنامهنویسان برای همکاری در زمینه ردیابی ویروس کرونا استفاده خواهد کرد. این شرکتها اعلام کردند که اولین نسخه API سیستم ردیابی کرونا را در اختیار برنامهنویسان و تیمهای فنی سازمانهای بهداشتی قرار میدهند.

️اپل قفل گشایی آیفون با ماسک را آسانتر میکند

️اپل قفل گشایی آیفون با ماسک را آسانتر میکند اپل روز چهارشنبه نسخه بتای سیستم عامل iOS را برای توسعه دهندگان منتشر کرد که به کمک قابلیت جدید آن میتوان قفل آیفون را هنگام پوشیدن ماسک بدون نیاز به فیس آیدی باز کرد.در حال حاضر اگر کاربر ماسک به صورت زده باشد، برای آنلاک کردن آیفون از طریق فیس آیدی باید آن را از روی صورت خود بردارد.

زنده ماندن کرونا در چشم

️یافته جدید محققان: ویروس کرونا میتواند چندین روز در چشم زنده بمانددر این تحقیق به این موضوع اشاره شده که ویروس کرونا میتواند تا چندین روز در مایعات چشمی بیمار زنده بماند و احتمالا سطح آن به گونهای است که میتواند افراد دیگر را نیز آلوده کند. این موضوع باعث شده محققان به مردم توصیه کنند که به بهداشت دست خود اهمیت دهند و دست آلوده را به چشمان خود نزدیک نکنند.

ابداع ضد عفونی کننده بلند مدت کرونا

️ ابداع ضدعفونی کنندهای که تا 90 روز از سطوح در برابر ویروس کرونا محافظت میکنداین پوشش ضد میکروبی که «MAP-1» نام دارد، برای انواع سطوح از جمله شیشهای، فلزی، پلاستیکی، چرمی و پارچهای قابل استفاده است. به گفته محققان، ماندگاری این پوشش «به طور قابل توجهی» از ضدعفونی کنندههای الکی یا سفیدکنندهها که از عملکردشان با تبخیر شدن کاسته میشود، بیشتر است.