تاریخ احتمالی عرضه بازی Assassin's Creed Valhalla مشخص شد

تاریخ احتمالی عرضه بازی Assassin's Creed Valhalla مشخص شد به تازگی یکی از خرده فروشان عناوین رایانهای فهرستی از زمان عرضه و فروش برخی از عناوین رایانهای منتشر کرده است که در میان آنها نام بازی Assassin's Creed Valhalla نیز به چشم میخورد. بر اساس فهرستی که این خرده فروش منتشر کرده، بازی Assassin's Creed Valhalla احتمالا در 16 اکتبر سال جاری عرضه خواهد شد.

آموزش فرمان های CMD برای مدیریت شبکه

آموزش فرمان های CMD برای مدیریت شبکه قسمت اول: دستور pingدستور ping یکی از ساده ترین و در عین حال پرکاربردترین فرمان ها در cmd میباشد. به کمک این دستور شما میتوانید بفهمید که کامپیوتر شما توانایی برقراری ارتباط با یک آدرس آی پی یا یک آدرس دامنه را د ...

صندلی کرونایی هواپیما طراحی شد

صندلی کرونایی هواپیما طراحی شدشرکت طراحی «ایو اینتر یورز» طرحی ارائه کرد که در صورت ادامه شیوع کرونا بتوان بدون نقض فاصلهگذاری اجتماعی با هواپیما مسافرت کرد.به عقیده صاحبان این ایده یکی از مشکلات استفاده از هواپیما در دوره شیوع کرونا نشستن مسافران در ...

کنترلر جدید سونی

سازنده Dying Light 2: دوال سنس میتواند آینده گیم را تغییر دهد️سونی با معرفی کنترلر دوالسنس برای پلی استیشن 5 گیمرها را حسابی برای عرضه این کنسول هیجانزده کرد. حال تیمون اسمکتلا به عنوان طرح ارشد Dying Light 2 در مصاحبهای گفته که این کنترلر میتواند آینده ویدیو گیم را تغییر دهد.

برگزاری اولین سری مسابقات قهرمانی جهانی Call of Duty Mobile️

️ برگزاری اولین سری مسابقات قهرمانی جهانی Call of Duty Mobile️ اکتیویژن به دنبال برگزاری اولین سری از مسابقات قهرمانی جهانی Call of Duty Mobile با همکاری واحد اکسپریای سونی است. تمام بازیکنان و کاربران این عنوان از سرتاسر جهان میتوانند در این مسابقات شرکت کنند. اولین مرحله از این تورنمنت قرار است در آخر هفتههای 30 آپریل (11 اردیبهشت) تا 24 می (4 خرداد) برگزار شود.

قابلیت جدید تماس گروهی واتس آپ

بروزرسانی جدید واتس اپ با قابلیت پشتیبانی از تماس تصویری و صوتی گروهی تا حداکثر 8 نفر منتشر شده است.توجه داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت ، تمامی اکانت های حاضر در تماس باید از آخرین نسخه این برنامه استفاده کنند.

توسعه بازی Assassin’s Creed Valhalla

️ توسعه بازی Assassin’s Creed Valhalla دو سال و نیم به طول انجامیده استبرخی از مخاطبان انتظار داشتند که عنوان جدید یوبیسافت دارای بخش چندنفره یا همان مولتیپلیر باشد که متاسفانه این کمپانی رسما اعلام کرد بازی تنها دارای بخش «تکنفره» خواهد بود.طبق گزارش Gamingbolt، یوبیسافت تایید کرده که Assassin’s Creed Valhalla یک تجربه تکنفره است؛ گرچه به این نکته هم اشاره شد که بازی «مولفههای آنلاین» بسیاری خواهد داشت. یکی از اعضای یوبیسافت طی مصاحبه خود با یورو گیمر گفته:منبع:ویجیاتو

اپل و گوگل اولین دسترسی به API سیستم ردیابی کرونا را ارائه کردند

️اپل و گوگل اولین دسترسی به API سیستم ردیابی کرونا را ارائه کردندهمانطور که پیشبینی میشد، اپل و گوگل از برنامهنویسان برای همکاری در زمینه ردیابی ویروس کرونا استفاده خواهد کرد. این شرکتها اعلام کردند که اولین نسخه API سیستم ردیابی کرونا را در اختیار برنامهنویسان و تیمهای فنی سازمانهای بهداشتی قرار میدهند.

️اپل قفل گشایی آیفون با ماسک را آسانتر میکند

️اپل قفل گشایی آیفون با ماسک را آسانتر میکند اپل روز چهارشنبه نسخه بتای سیستم عامل iOS را برای توسعه دهندگان منتشر کرد که به کمک قابلیت جدید آن میتوان قفل آیفون را هنگام پوشیدن ماسک بدون نیاز به فیس آیدی باز کرد.در حال حاضر اگر کاربر ماسک به صورت زده باشد، برای آنلاک کردن آیفون از طریق فیس آیدی باید آن را از روی صورت خود بردارد.

️تکنولوژی VDSL چه تفاوتی با ADSL دارد؟

️تکنولوژی VDSL چه تفاوتی با ADSL دارد؟از یک سو وزارت ارتباطات اعلام میکند که میخواهد VDSL را به دست کاربران بیشتری در کشور برساند تا کاربران اینترنت خانگی هم بتوانند از فناوری جدیدتری بهرهمند شوند و از سوی دیگر شرکتهای مخابرات و شاتل مشغول به کار میشوند تا در تهران و قم این خدمت را به بخشی از مشترکان خود ارائه دهند؛ نوعی از فناوری که شاید امسال و شاید هم در سالهای پیش رو در اختیار کاربران ایرانی بیشتری قرار بگیرد.