بزرگترین سیاهچاله جهان رصد شد

بزرگترین سیاهچاله جهان رصد شدمحققان دانشگاه ملی استرالیا به تازگی توانستهاند سیاهچالهای را رصد کنند که حجم آن 34 میلیارد بار از خورشید بزرگتر است.نکته قابل توجه دیگر این سیاهچاله سرعت رشد آن است.این سیاهچاله با سرعتی که تاکنون نظیر نداشته در حال رشد است و در طول یک روز حجمی معادل خورشید را میبلعد.این سیاهچاله J2157 نامگذاری شده است و 8 هزار بار بزرگتر از سیاهچاله موجود در مرکز کهکشان راه شیری است.

قوانین استفاده از آهنگهای دارای کپی رایت در اینستاگرام

اینستاگرام قوانین استفاده از آهنگهای دارای کپی رایت را بروز کرداز این پس با استفاده از آهنگ دارای حق تکثیر در ویدیوهای زنده، نوتیفیکیشن اخطار دهنده زودتر از قبل به نمایش در میآید تا کاربران زمان بیشتری برای حذف کردن آن داشته باشند و از قطع شدن صدا یا استریم ویدیو جلوگیری کنند.

متقاضیان زندگی در مریخ باید اصلاح ژنتیکی شوند

محققان ناسا: متقاضیان زندگی در مریخ باید اصلاح ژنتیکی شوندنتایج تحقیقات تازه دانشمندان نشان میدهد که اگر انسان بخواهد برای مدت طولانی در مریخ یا هر محیط دیگری خارج از کره زمین زندگی کند، پیش از آن باید از طریق مهندسی ژنتیک دچار اصلاح ژنوم شود و برخی ...

اپلیکیشن Messages گوگل به یکی از قابلیتهای iMessage اپل مجهز شد

اپلیکیشن Messages گوگل به یکی از قابلیتهای iMessage اپل مجهز شدگوگل از چند روز پیش بهصورت آزمایشی یکی از قابلیتهای iMessage اپل را به اپلیکیشن Messages اندروید آورده است. ازاینپس، کاربران میتوانند با ایموجی به پیامها واکنش نشان دهند.

درک وضعیت عاطفی از راه دور توسط هوش مصنوعی

درک وضعیت عاطفی از راه دور توسط هوش مصنوعی آیا هوش مصنوعی قادر به خواندن زبان بدن و تشخیص احساسات با آنالیز نحوه راه رفتن آدم ها است؟پروفسور برا و همکارانش ربات ProxEmo را برای نشان دادن چگونگی عملکرد هوش مصنوعی در تشخیص حالت افراد با راه رفتنشان ساخته اند ...

بازی Ghost of Tsushim حالت سینمایی سیاه و سفید خواهد داشت

بازی Ghost of Tsushim حالت سینمایی سیاه و سفید خواهد داشت . یکی از قابلیتهای بسیار جذاب موجود در Ghost of Tsushim که برای بسیاری از گیمرها جذاب خواهد بود، اضافه شدن حالت سینمایی سیاه و سفید است که به گیمر امکان تغییر زیان بازی به ژاپنی را نیز میدهد.بازی Ghost of Tsushima قرار است به صورت انحصاری برای کنسول PS4 در تاریخ 17 ژولای وارد بازار کند.

خرید پلتفرم Giphy توسط فیسبوک

فیسبوک پلتفرم Giphy را با پرداخت 400 میلیون دلار خریداری خواهد کردبر اساس اطلاعات منتشر شده، شرکت فیسبوک در حال خرید وبسایت تولید و به اشتراکگذاری Giphy است. طبق این گزارشها قیمت در نظر گرفته شده برای خرید این سرویس اینترنتی 400 میلیون دلار مشخص شده است. فیسبوک سعی دارد با اضافه کردن این سرویس به پلتفرمهای خود، استفاده از قابلیت GIF را در شبکههای اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام گستردهتر کند.