حذف نظرات منفی در اینستاگرام

حذف نظرات منفی در اینستاگرامعلاوه بر قابلیت پین کردن نظرات مثبت، اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی برای حذف تعداد زیادی از نظرات به صورت دسته جمعی است. تاکنون، بازخورد اولیه از قابلیتهای جدید نشان میدهد که این ویژگی میتواند به افراد کمک کند تا محیط مثبتی را در حساب خود ایجاد کنند، به خصوص اگر دنبالکنندگان زیادی داشته باشند.

️ یک میلیون سایت وردپرسی در معرض هک شدن!

️ یک میلیون سایت وردپرسی در معرض هک شدن!طبق گزارش تیم تخصصی wordfance (مالک افزونه امنیتی قدرتمند Wordfence) ارائه کرده است افزونه WordPress Elementor Pro در نسخه های قبل از 2٫9٫4 آسیب پذیری های بحرانی در کدهای خود دارد که وردپرس را در معرض هک شدن قر ...

آموزش فرمان های CMD برای مدیریت شبکه

آموزش فرمان های CMD برای مدیریت شبکه قسمت اول: دستور pingدستور ping یکی از ساده ترین و در عین حال پرکاربردترین فرمان ها در cmd میباشد. به کمک این دستور شما میتوانید بفهمید که کامپیوتر شما توانایی برقراری ارتباط با یک آدرس آی پی یا یک آدرس دامنه را د ...

کنترلر جدید سونی

سازنده Dying Light 2: دوال سنس میتواند آینده گیم را تغییر دهد️سونی با معرفی کنترلر دوالسنس برای پلی استیشن 5 گیمرها را حسابی برای عرضه این کنسول هیجانزده کرد. حال تیمون اسمکتلا به عنوان طرح ارشد Dying Light 2 در مصاحبهای گفته که این کنترلر میتواند آینده ویدیو گیم را تغییر دهد.

️تکنولوژی VDSL چه تفاوتی با ADSL دارد؟

️تکنولوژی VDSL چه تفاوتی با ADSL دارد؟از یک سو وزارت ارتباطات اعلام میکند که میخواهد VDSL را به دست کاربران بیشتری در کشور برساند تا کاربران اینترنت خانگی هم بتوانند از فناوری جدیدتری بهرهمند شوند و از سوی دیگر شرکتهای مخابرات و شاتل مشغول به کار میشوند تا در تهران و قم این خدمت را به بخشی از مشترکان خود ارائه دهند؛ نوعی از فناوری که شاید امسال و شاید هم در سالهای پیش رو در اختیار کاربران ایرانی بیشتری قرار بگیرد.

باگ امنیتی وردپرس

میدونستید مهاجمین به راحتی میتونن کپچای صفحه ورود سایتهای وردپرسی رو با API قدیمی XMLRPC وردپرس که بصورت پیشفرض فعاله دور بزنن؟ حتی اگر یوزر و پسورد شما قوی هم باشه، میتونن با درخواستهای بسیار زیاد، اختلال در سرویسدهی سایت ایجاد کنن.با خیال راحت غیرفعال یا فایلش رو پاک کنید.

آموزش غیرفعال کردن قابلیت محدود کننده عملکرد آیفون های اپل در iOS

اپل با عرضه نسخه آزمایشی دوم iOS 11.3قابلیت جدیدی را به نام Battery Health درiOS ادغام کرده که جزئیات بیشتری را در خصوص وضعیت باتری و تاثیر آن روی عملکرد دستگاه شما ارائه می دهد. در این مطلب از شهر سخت افزار به نحوه مدیریت این قابلیت به منظور به حداکثر رساندن عملکرد گوشی نگاهی خواهیم داشت.