تغییرات محل قرار گیری قلم Note 20 نسبت

تغییرات محل قرار گیری قلم Note 20 نسبت به نسخه قبلی به تازگی رندرهایی جدیدی از عضو جدید خانواده Note سامسونگ با نام Galaxy Note 20 در فضای مجازی منتشر شده است که نشان میدهد گوشی جدید سامسونگ از همان طراحی گوشی فعلی این خانواده یعنی Galaxy Note 10 بهره ...

رکورد بهترین باتری تلفن همراه

گواهی باتری 6000 میلیآمپرساعتی به نام شرکت ریلمی ثبت شدشرکت چینی ریلمی که سابقهی تولید باتری 5،000 میلیآمپرساعتی را در کارنامه دارد، اخیرا گواهینامهی تولید باتری 6،000 میلیآمپرساعتی را به نام خود ثبت کرده است.

برنامه سامسونگ برای ساخت سه گوشی تاشو جدید

برنامه سامسونگ برای ساخت سه گوشی تاشو جدیدبه تازگی یکی از وب سایتهای فاش کننده اطلاعات مربوط به گوشیهای هوشمند اعلام کرده است که شرکت سامسونگ در حال کار روی سه تلفن همراه تاشو جدید است. طبق اعلام این وب سایت یکی از گوشی بعدی سامسونگ Fold e نام خواهد داشت و این شرکت قصد دارد آن را با قیمتی در حدود 1100 دلار وارد بازار کند؛ همچنین این وب سایت اعلام کرده است که دو تا از گوشیهای بعدی شرکت سامسونگ از نمایشگر پلاستیکی و یکی از این گوشیها از نمایش UTG بهره خواهد برد.

دوربین سلفی آیفون 11

دوربین سلفی آیفون 11 در جدول DxOMark پائینتر از گلکسی نوت 9 قرار گرفتسایت DxOMark پس از بررسی دوربین سلفی آیفون 11 امتیاز کلی 91 را به آن داده است.به این ترتیب این گوشی نتوانست بین ده گوشی برتر جایگاهی کسب کند و با قرار گرفتن در رتبه سیزدهم، بالاتر از هواوی P30 پرو و پائین تر از گلکسی نوت 9 قرار گرفت.بر اساس آزمایشهای سایت DxOMark، عملکرد دوربین سلفی آیفون 11 شباهت زیادی به دوربین سلفی آیفون 11 پرو و مدل پرو مکس دارد ولی تفاوتهایی هم وجود دارند که نمیتوان از آنها چشم پوشی کرد.

چرا دوربین گلکسی Z Flip برای 2020 مناسب نیست؟

چرا دوربین گلکسی Z Flip برای 2020 مناسب نیست؟یکی از جذابترین و چشمنوازترین گوشیهای که امسال رونمایی شدند، گلکسی Z Flip سامسونگ است. اما از لحاظ سختافزاری گزینه خاصی ندارد که آن را از دیگر دستگاههای موجود متمایز کند.اگر در این باره شک دارید باید به شم ...

تاثیر منفی COVID-19 بر فروش جهانی تلفن همراه

تاثیر منفی COVID-19 بر فروش جهانی تلفن همراه اتفاقات زیادی در پس از این بیماری و همهگیری آن رخ داده است. از تعطیلی مراکز تحصیلی گرفته تا لغو شدن بزرگترین رویدادهای فناوری همگی تنها بخشی از تاثیرات این ویروس روی جهان هستند.اما به تازگی خبر جدیدی درباره فروش گوشیهای هوشمند به دست ما رسیده است. در هفتههای ابتدایی شیوع این بیماری، کارشناسان مربوطه فکر میکردند قرار نیست شاهد تغییر قابل توجهی در میزان فروش جهانی گوشیهای هوشمند باشیم، اما اکنون این عقیده تغییر کرده است.

رندر Oppo A92 قرارگیری L شکل دوربینهای آن را فاش کرد

رندر Oppo A92 قرارگیری L شکل دوربینهای آن را فاش کرددر هفتههای گذشته طراحی گوشی Oppo A92s چندین بار فاش شد. اکنون به نظر میرسد که شرکت سازنده در حال طراحی یک گوشی دیگری است که A92 نام دارد.نکتهای که توجه بسیاری را در طراحی این گوشی به خود جلب کرده اس ...

تجربه استفاده از آیفون 11 پرو

تجربه 5 ماه استفاده از آیفون 11 پرو؛ حرکت بر مرز باریک عشق و نفرتدر این مقاله سعی خواهیم داشت تجربه استفاده 5 ماهه از آیفون 11 پرو را با خوانندگان تبی بایت در میان بگذاریم و به چند مشکل اساسی در این گوشی محبوب اشاره کنیم.

️ گوشیهای موتورولا اج و اج پلاس معرفی شدند

️ گوشیهای موتورولا اج و اج پلاس معرفی شدند موتورولا از جدیدترین گوشی خود به نام «اج پلاس» (+Edge) با قیمت 999 دلار رونمایی کرد و به دنیای گوشیهای پرچمدار بازگشت. این شرکت همچنین مدل ارزان تر «اج» (Edge) را نیز معرفی کرده که طراحی آن مشابه مدل پرچمدار بوده اما سخت افزار ضعیف تری دارد.درباره این گوشیها بیشتر بخوانید.